Jak vás zaujal nový vzhled Facebooku? S jistými proměnami jsme se sice jakožto uživatelé setkali již před několika měsíci, nyní je ale jisté, že nový design bude jednotný úplně pro všechny bez možnosti výběru.

Nový vzhled Facebooku se nezalíbil každému

Několik let jsme byli zvyklí na určitou podobu oblíbené sociální sítě, že jsme si na ni tak nějak zvykli. Proto se nebylo čemu divit, že když přišla změna, ne každý uživatel na ni reagoval zrovna kladně. Zkrátka když něco roky vídáme každý den a najednou přijde něco nového, některé z nás to prostě vykolejí.

Facebook dal uživatelům na výběr – buď si mohou ponechat nový vzhled, nebo si mohou přepnout na starý design. Zatímco někteří využili novou podobu, jiní se věrně vrátili k předchozí variantě.

Jeden vzhled pro všechny

Nyní se ale Facebook rozhodl, že nový podoba stránek bude jednotná pro všechny uživatele, což znamená, že již nebude možné mezi novým a starým designem dle libosti přepínat podle toho, která verze se vám více líbí.

Do září bude možné měnit si libovolně design Facebooku, od září pak již nikoli. Ať už se vám tedy nový vzhled Facebooku líbí nebo ne, s nástupem září už s tím nic neuděláte a chtě nechtě si budete muset zvyknout na jeho nový look.