Jak by se vám líbilo vyzkoušet nový tarif O2 TV na celé léto úplně zadarmo? Pokud nadšeně přikyvujete, že byste to brali všemi deseti, nyní máte příležitost! Modrý operátor O2 totiž nabízí možnost vyzkoušet si nový balíček až do poloviny září pouze za 1 Kč!

Balíček O2 TV lze aktivovat online

Balíček O2 TV, o kterém je dnes řeč, zahrnuje HBO a Sport Pack. Díky novému tarifu tak získáte oblíbené stanice HBO, HBO 2, HBO 3 a dále také exkluzivní programy O2 Sport, O2 Fotbal, O2 Tenis a ČT Sport. Balíček lze aktivovat online přímo na webu modrého operátora O2.

Zaplatíte jen 1 Kč!

Při aktivaci nového tarifu budete vyzváni k ověření platební karty, ze které vám v rámci ověření operátor strhne poplatek ve výši 1 Kč. Teď si možná říkáte, že jsme vám v úvodu dnešního článku slíbili, že si můžete nový tarif vyzkoušet úplně zdarma, tak jakápak 1 Kč?! I když je to jen směšná a zanedbatelná částka, nemusíte se bát – operátor vám tuhle strženou částku následně vrátí.

Jeden přístup

Po registraci vám operátor přidělí jeden přístup a záleží jen na vás, kde jej využijete. Nový tarif si totiž můžete užívat na svém mobilním telefonu, počítači, tabletu nebo notebooku. Balíček je dostupný zdarma až do 22. září, do tohoto dne jej lze bezplatně aktivovat, po uplynutí tohoto data vám přijde email s informací o přechodu na placenou verzi.