Nově si od modrého operátora O2 budete moci pořídit nové modemy za nižší měsíční splátky, které se od začátku dubna tohoto roku automaticky nastaví na 48 měsíců. Ačkoli měsíční splátky budou nižší, dojde k celkovému podražení.

Nové modemy za nižší splátky, ale celkově vyšší cenu

Do sortimentu O2 nově přibude O2 Smart Booster, jehož úkolem bude rozšířit a zesílit wifi pokrytí vaší domácnosti. Nové modemy proto ocení především ti, kteří mají prostorné byty nebo velké domy a zaznamenávají v nich na některých místech slabý signál internetového připojení. Šikovný zesilovač tak může problém se slabým signálem hravě vyřešit. Cena nového modemu činí 2352 Kč – tuto částku můžete uhradit buď jednorázově, nebo si ji nechat rozložit do celkem 48 splátek, přičemž tehdy zaplatíte 49 Kč měsíčně.

Splátky na 48 měsíců, závazek pouze na 24

Ačkoli nové modemy můžete nově splácet až po dobu 48 měsíců, závazek u mobilního operátora nadále zůstává na 24 měsíců. Nabízí se tady otázka, jak se bude postupovat v případě, kdy budete chtít po uplynutí smlouvy službu zrušit. Řešení je jednoduché – stačí pouze doplatit zařízení.

Nový tarif Exkluziv HD a PROfi xkluziv HD

Od 1. dubna tohoto roku si můžete u O2 pořídit i nové tarify – konkrétně internet Exclusive HD a PROfi Exkluziv HD. Verze jsou dostupné na technologií fiber a slibují rychlost 1000/100 Mbps. Lze je využít pouze se Smart boxem, přičemž za Exkluziv HD zaplatíte 949 Kč měsíčně a za PROfi Exkluziv HD 950 Kč měsíčně.