Začátkem tohoto měsíce představil Nordic Telecom řadu novinek týkajících se jeho nabídky 5G internetu. Upravil nejen své tarifní portfolio, ale došlo také ke změnám rychlosti i cen. Na co se zákazníci tohoto operátora mají připravit?

Nordic Telecom přidal nový tarif

Jednou ze změn je vznik nového tarifu. Ten nese název Nordic 5G 60 a nabízí rychlost internetu 60/6 Mb/s. Jeho cena zákazníka vyjde na 495 Kč měsíčně. Nový tarif spadá do kategorie dalších, lépe řečeno staronových tarifů, kde doplní uživatelům dobře známé tarify Nordic 5G 30, Nordic 5G 30 Kompakt a také Nordic 5G 100.

100 Kč sleva jistě potěší

Určitě se nesmíme zapomenout zmínit o slevě, kterou si operátor připravil v rámci akce Shazujeme kila. Uživatelé se tak mohou těšit na slevu ve výši 100 Kč, kterou budou moci vesele využívat po celý rok.

Došlo i na zdražení

Možná jednou z méně vítaných změn je zdražení, ke kterému došlo u tarifů pro připojení k 5G internetu. Operátor nabízel celkem 3 tarify – Nordic 5G, Nordic 5G Kompakt a Nordic 5G Plus. V rámci těchto tarifů již byla započítána cena za venkovní anténu a také za Wi-Fi router.

Nově si ale u každého tarifu zákazník připlatí a to o 75 Kč navíc. Dobrou zprávou je, že při prvotní instalaci nebude zákazník nucen platit nemalou částku 1850 Kč, ale nově zaplatí jen 495 Kč.