Tarif pro studenty je výhodnou variantou, jak mohou studenti, nebo jejich rodiče, zřídit kvalitní tarif s dostatkem minut, SMS i dat, aniž by přitom platily vysoké částky. Tarif pro studenty je tak výbornou eventualitou, jak ušetřit každou korunu, což v dnešní době rozhodně přijde vhod.

I tarif pro studenty přitom můžete sehnat nejen v drobnějších provedeních, ale také jako neomezený tarif, díky kterému můžete zůstat v kontaktu kdykoliv a kdekoliv. Kde jej ale sehnat a jaké částky za něj můžeme standardně očekávat? Odpovědi na tyto otázky najdete právě v dnešním článku.

K dispozici u všech velkých operátorů

Neomezený mobilní tarif je dnes již samozřejmou součástí nabídky všech operátorů. Pochopitelně tak nabídnou operátoři i variantu neomezeného tarifu pro studenty. Neomezený tarif pro studenty tak můžete bez problémů získat jak u společnosti O2, tak i konkurentů T-mobile a Vodafone.

Ve všech třech případech jsou tarify zvýhodněné studentskou cenou, která se velice často pohybuje i kolem padesáti procent ceny za standardní tarif. Rozhodně tak díky zřízení konkrétně studentského tarifu ušetříte nemalé peníze, které byste jinak za běžný mobilní tarif museli platit.

Na kolik neomezený tarif pro studenty vyjde?

Začneme od té nejnižší ceny, kterou standardně najdeme na trhu. Nejlevnější je v tomto ohledu Vodafone, který vám mobilní tarif s názvem #jetovtobě dokáže nabídnout již za parádních 599 Kč měsíčně. Jedná se o kompletně neomezený tarif od volání až po mobilní data.

Konkurenti ale rozhodně zahálejí, a dokonce se pohybují cenově velice blízko. Druhý nejlevnější mobilní tarif pro studenty na trhu stojí 749 Kč s podtitulem O2 YOU vám rovněž nabídne neomezenou zábavu. Třetím a posledním tarifem je potom studenstký tarif od T-mobile, který vám nabídne plně neomezené hodnoty za 849 Kč měsíčně.