Jak by se vám líbilo využívat po celé léto neomezená mobilní data? Zdá se vám to jako nemožné přání? Omyl! Růžový operátor T-Mobile jako úplně první na celém trhu nabízí svým zákazníkům neomezená mobilní data až do konce prázdnin!

Revoluce nesoucí název “Neomezená data na léto”

Takhle se jmenuje novinka od T-Mobile, která nenechá chladným nikoho z vás, kdo rádi surfujete na internetu a chcete být online vždy a všude, ať už jste zrovna kdekoli. Na českém mobilním trhu je to revoluce, která tu ještě nebyla a růžový operátor si zasloužil hrdé prvenství.

Nabídka pro všechny zákazníky

Skvělou zprávou je, že neomezená mobilní data mohou u T-Mobile využívat úplně všichni zákazníci. Operátor nikoho neomezuje a nabízí doslova prosurfované léto úplně všem! Nabídku tak mohou využít nejen zákazníci, kteří mají datový a hlasový tarif, ale dokonce i ti, kteří mají předplacenou Twist kartu, na níž mají aktivní datový balíček. A to je super, ne?

Neomezená mobilní data do konce srpna

Neomezená data můžete u růžového operátora využívat od 20. června do 31. srpna, kdy se balíček automaticky vypne. Aktivovat jej nelze přes mobilního operátora, ale pouze v aplikaci Můj T-Mobile.