Balíčky programů jsou pochopitelně jednou z těch nejoblíbenějších funkcionalit, které užívají všichni uživatelé internetové televize. Více než sedmdesát procent uživatelů totiž nepoužívá jenom internetovou televizi jako takovou, ale také doplňkové balíčky , které mohou celou televizi ještě zdokonalit. Balíčky programů jsou totiž vždycky kompletovány podle konkrétních témat.

Díky tomu tak balíčky nabízí možnost, jak můžete televizi vyladit přesně pro vás. Jaké balíčky programů ale byly opravdu těmi nejoblíbenějšími v posledním roce?

Stále vládnou sportovní kanály

Celkově je televize přes internet často sháněná proto, že nabídne opravdu velké množství sportovních kanálů a možností koukat na záznamy jednotlivých utkání a eventů. I jako balíčky jsou tak sportovní kanály rozhodně naprostou jedničkou. Většina uživatelů je přitom volí především kvůli fotbalovým a hokejovým událostem. Těsně za nimi se ale řadí tenis, nebo MMA.

Stoupající oblíbenost seriálových platform

Ačkoliv máme soukromé televize přes internet od poskytovatelů jako Netflix nebo Disney+ se svými vlastními tituly, tak jsou velice oblíbené také rozšiřující balíčky programů, které se věnují seriálům. Konkrétně platforma HBO nabízí opravdu velké množství kvalitních seriálů, které jsou v hledáčku nejednoho fanouška. Navíc více jak třicet procent lidí užívá televize přes internet právě kvůli produkci HBO.

Nečekaná oblíbenost dokumentární tvorby

Možná vás to překvapí, ale do trojice těch nejoblíbenějších balíčků programů pro televize přes internet, se zařazují také dokumentární filmy a seriály. Jedná se přitom o bonusové kanály jako je Discovery, National Geographic a další velice oblíbené tvůrce. A to i navzdory tomu, že jsou mnohé kanály s dokumenty součástí základní tarifů internetové televize.