Fanoušci oblíbené značky Apple známé po celém světě pozor: výrobky pyšnící se logem nakousnutého jablíčka se podle belgické společnosti Harris Interactive ukázaly jako nejméně poruchové a nechaly za sebou i další oblíbené značky jako třeba Huwei, HP nebo Lenovo!

Jen málokdo by neznal Apple

Když se řekne Apple, většina lidí si automaticky představí nakousnuté jablíčko v logu, moderně vyhlížející výrobky a jejich mnohdy až nekřesťansky vysoké pořizovací ceny. Popularita této značky sahá po celém světě a jen málokdo by ji neznal.

Studie hovoří v její prospěch

Belgická společnost Harris Interactive se společně ve spolupráci s řetězcem s elektronikou, společností Darty, rozhodla vypracovat studii, na jejímž základě chtěla odhalit, jaké výrobky jsou nejméně poruchové a tím pádem nejkvalitnější. Jak už asi tušíte, společnost Apple vyhrála na plné čáře.

Co se týče notebooků, můžeme za jasného vítěze označit Macbook, který za sebou nechal tak známé a oblíbené značky, jako je třeba Lenovo nebo HP.

V kategorii mobilních telefonů opět jablíčka vítězila a to před dalšími značkami, které se těší velké popularitě, jako je Honor nebo Huawei.