V neuvěřitelném množství produktů je těžké vybrat právě ty nejlepší chytré dárky pro muže. Vedle ohromného množství značek a výrobků, jsou také chytré dárky pro muže hodně rozlišeny cenovými kategoriemi. A právě v tomto ohledu mohou být všechny chytré dárky pro muže tím největším oříškem.

Pokud vybíráte s neomezeným rozpočtem, je to celkem jednoduché. Jenže někdy musíte i při nákupu takových věcí jako jsou nejlepší chytré dárky pro muže dost přemýšlet o ceně. S tím vám ale pomůže dnešní článek, který vám nabídne nejlepší chytré dárky pod jeden tisíc korun.

Inteligentní wifi routery do inteligentní domácnosti

Jednou z věcí, která může potěšit chlapi co rádi mají doma pohodlí a zajímají je technologie, jsou inteligentní wifi routery. Tyto věcičky zprostředkovávající připojení k internetu, jsou výborné v mnoha ohledech. V první řadě mohou nabízet například intuitivní možnost úpravy signálu podle využití sítě, nebo denní doby. Mohou tak v noci limitovat záření a ve dne pracovat na plný výkon. A to je pouze jediná věc, kterou vám tyto šikovné hračky pro připojení k internetu mohou zprostředkovat.

Jednoduché fitness náramky

Fitness náramky jsou výborné v tom, že dokáží nabídnout skvělé eventuality i při nízké pořizovací ceně. Právem tak patří mezi nejlepší chytré dárky pro muže, protože nabídnou dostatečný výběr při víceméně libovolném budgetu. Potřebují mobilní data, která pomocí Bluetooth s propojením s telefonem využívají k tomu, aby mohli nabídnout veškeré funkcionality. Ale i v rámci offline módu dokáže většina funkcí fungovat samostatně a všechny naskládaná data se spojí v moment, kdy dojde k připojení na Bluetooth nebo na mobilní data jako taková. Výhodou je, že nabízí spoustu motivačních i sportovních funkcí, které muži určitě ocení.