V rámci dnešního srovnání internet TV se budeme věnovat jedné z největších výhod, které nám internetová televize dokáže nabídnout. Půjde o srovnání internetových TV z pohledu možností rozšíření o doplňkové balíčky kanálů, které tak osvěží základní tarify. Do srovnání internet TV jsme přitom začlenili dvě největší společnosti, O2 a T-mobile, které se mezi operátory perou o pozici jedničky.

A ačkoliv jsme ke srovnání internet TV přistoupili zcela nestraně, tak se poměrně dost rychle ukázalo, kdo toto srovnání internet TV a jakousi pověst „nejlepšího tvůrce balíčků“ nakonec získá.

O2 TV vyhrává na plné čáře

Ačkoliv nám internetová televize od O2 nenabídne tak moc zábavy v rámci standardních základní tarifů, jako již ukázala předchozí srovnání internetových TV, tak co se týče doplňkových balíčků, je O2 jednoznačným vítězem. Důvodů je přitom rovnou několik.

V první čadě je internetová televize od O2 výjimečná tím, že vám v rámci mnohých balíčků dokáže přinést zcela exklusivní obsah, především sportovního charakteru. Vedle toho je ale potřeba zmínit i to, že je O2 specifické v tom, že jeho internetová televize poskytuje víceméně největší počet doplňkových balíčků od dokumentů, přes filmy a seriály až po sportovní nebo lechtivé balíčky.

T-mobile se rozhodně nemá za co stydět

Ačkoliv to vypadá, že T-mobile tady prohrál na plné čáře, tak srovnání internet TV tentokrát určily fakt jen malé rozdíly. T-mobile internetová televize má nevýhodu v tom, že nenabídne tolik balíčků, a především nemá žádný exklusivní obsah.

Do značné míry je ale potřeba říct, že má T-mobile mnohem lépe vyřešené „vybalancování“ obsahu balíčků, protože internetová televize od růžového operátora nabídne opravdu ostře vyhraněné a kvalitní balíčky pro jednotlivé žánry.