V létě tohoto roku se operátoři vzájemně předháněly, který z nich jako první svým zákazníkům vytře zrak s tarify s neomezenými daty. Neomezená data během prázdnin nabídl T-Mobile a nestačil se divit, jak obrovskou lavinu zájmu jeho nabídka strhla. Není se tedy čemu divit, že se postupně všichni tři největší hráči na trhu pochlubily svými tarify nabízející neomezenou porci dat.

Každý druhý má o tarify s neomezenými daty zájem

Poče zákazníků, kteří přechází ze svých aktuálních tarifů na tarify mající neomezená data, stále roste. Může za to zčásti i skutečnost, že chceme být online vždy a všude, chceme mít možnost připojit se k internetu odkudkoli, ať už budeme v tramvaji nebo třeba v čekárně u lékaře.

Nikoho asi nepřekvapí, že počet zájemců o tarify s neomezenými daty nezastavitelně roste. Podle statistik o ně má zájem každý druhý z nich!

Mobilní operátoři si mnou ruce

Je jasné a logické, že operátoři vnímají zájem svých stávajících zákazníků, ke kterým se přidávají i ti noví, obrovskou radost. Proto se určitě můžeme brzy těšit na další nabídky, kterým určitě nebude možné odolat.