Televize přes internet se zcela právem stala fenoménem, který naprostá většina lidí už v domácnosti má. Díky výborné funkcionalitě, která je podpořená plným využitím připojení k internetu, ji navíc poskytuje velké množství společností. Díky tomu je tak televize přes internet všeobecně velice dobře dostupná. A mimo toho se dá sehnat v mnoha tarifech, které zvyšují i její cenovou dostupnost.

Pokud ale stále ještě internetovou televizi nemáte, tak možná uvažujete o tom, jestli jsou její výhody větší než u digitální. A přesně tomu se také budeme věnovat v rámci dnešního článku.

Cenově dostupná televize přes internet

Cenová dostupnost by měla být jedním z nejdůležitějších parametrů. A nutno říct, že internetová televize ho splňuje opravdu velice dobře. Základní tarify už samy o sobě obsahují to, co byste mohli čekat od většiny digitálních tarifů. Máte tady rozsah základních kanálů v dobré kvalitě, plus vždycky něco navíc. Následně o dražší televizi rozhodujete jen vy podle toho, jak moc si ji rozšíříte.

Neplatíte za zbytečnosti

O2 a její internetová televize je v tomto u nás přeborník. V moment, kdy si zaplatíte základní tarif s rozsahem nejběžnějších kanálů, už máte právo používat rozšiřující balíčky. Ty stojí různé podle tématu a velikosti. Hlavní ale je, že každý má svoje jasné téma. Na základě toho tak televize přes internet opravdu obsáhne jen to, co potřebujete. I z tohoto pohledu internetová televize znamená finanční úsporu.

Dobrá podpora a počet poskytovatelů

Nepříjemné by bylo, kdyby internetová televize byla výsadou malého množství poskytovatelů. Jenže je to přesně naopak. Ve většině lokalit můžete opravdu vybírat z nemalého množství různých poskytovatelů. To vám tak dává i velký výběr tarifů a cen, díky čemuž opět internetová televize znamená více možností.