Kodek H.265/HEVC je novinka, se kterou přišla Telly TV. Díky ní budou moci diváci sledovat pořady ve vysokém rozlišení i za předpokladu slabšího internetového připojení.

Kodek H.265/HEVC zajistí pohodlnější sledování televize

Telly TV je na českém trhu teprve krátce. Proto se všemi možnými způsoby snaží zajistit si přízeň stávajících i nových diváků. Nyní přišla s novinkou v podobě kódování, díky kterému bude sledování televize zase o něco pohodlnější.

Kodek H.265/HEVC totiž zaručí, že si diváci užijí vysílání ve vysokém rozlišení a to i tehdy, kdy budou mít doma slabší internet nebo se budou potýkat s nízkou rychlostí připojení.

S novým kódováním stačí pro sledování jen 3,9 Mb/s

Abyste si mohli přehrát internetové vysílání, potřebujete internetové připojení o rychlosti 7-8 Mb/s. Takové množství je běžným standardem. Díky novému kódování Kodek H.265/HEVC vám ale pro sledování internetové televize postačí jen 3,9 Mb/s, což je neuvěřitelný rozdíl,  který diváci jistě uvítají s nadšením.

Třešničkou na dortu je skutečnost, že nové kódování podporuje také vysílání 4K/UHD a Telly TV se nechala slyšet, že s výhledem do budoucna takové stanice plánuje zařadit do své nabídky. Je se tedy opravdu na co těšit.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 200 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 27 návštěvníků