Digitální pozemní vysílání je i dnes schopné nabídnout opravdu velkou kvalitu. Dvojnásob poté co se dostal standard DVB-T2 do světa multiplex vysílání, a ještě se tak rozšířili možnosti. Jenže stále se bavíme o způsobu vysílání, které nechává zákazníka ve stoprocentně pasivní pozici.

Dnes se tak podíváme na takovou pozici, kdy naopak i zákazník přechází do plnohodnotné aktivity a může si užívat výhod a funkcí televize naplno. A tou je právě televize online.

Přechod, který nenadělá problémy

Pokud přecházíme mezi různými technologiemi, tak můžeme poměrně jednoduše přijít k problémům s instalací. Důvodem je, že se často dostáváme do takových typů připojení, které běžně v domácnosti nemáme. Jenže přechod mezi pozemním vysíláním na online televize, je pravý opak. Jen málokterá domácnost dnes nemá připojení k internetu. A právě připojení k internetu je jedinou věcí, kterou nutně potřebujete.

Získejte kontrolu nad vysíláním

U pozemní televize zkrátka jste přesně v daném momentu živého vysílání a není žádná cesta vpřed ani vzad. Naopak televize online vám nabídne právě možnosti dostat se mimo živé vysílání. Většinou se tak online televize dá využít hlavně k přetáčení pořadů od začátku. Pokud tak nestihnete svoje pořady, tak se nemusíte bát a můžete si je pustit od začátku dokonce i dva dny zpětně.

Televize online jen s tím, co chcete

Další výhodou, co televize přes internet dokáže nabídnout, je možnost stoprocentně personalizovat obsah. Základem vždy bude tarif, který obsahuje základní kanály. Tenhle rozhled pak lze zdokonalit o takové věci, jako jsou například balíčky sportovních kanálů, nebo kterýchkoliv jiných.

Díky tomu je víceméně samotná televize přes internet také úsporou. Protože u televize online budete platit vždy za kanály, které doopravdy sledujete.