Oktagon TV nese název podle věhlasného tvaru ringu pro smíšené bojové umění. A přesně tyto sporty jsou také hlavním cílem vysílání Oktagon TV. Samostatná televize, věnující se zápasníkům MMA a dalších bojových sportů existuje rovnou ve dvojici provedení. A to jako klasická Oktagon TV, nebo také jako rozšiřující Oktagon O2 TV, kterou si můžete přidat k existují internetové televizi od společnosti O2.

Jak můžete oblíbenou Oktagon TV získat a co od ní můžete pravidelně očekávat? To si napíšeme v dnešním článku!

Kde získat Oktagon O2 TV?

I když je Oktagon také samostatná televize, tak tou finančně i dostupně nejlepší možností je koupě celého balíčku televizních kanálů od poskytovatele O2. Zakoupit totiž lze kompletní sportovní balíček, kde získáte nejen Oktagon TV jako takovou, ale i desítky dalších kanálů.

Mezi nimi nenajdete jenom bojová umění, ale také ostatní sportovní akce. Především potom vysílání nejlepších fotbalových lig napříč světem a pochopitelně i zahraniční a domácí hokejovou scénu. Pro fanoušky bojových sportů je tady potom právě Oktagon O2 TV, která je specializovaná čistě na bojová umění.

Nejlepší kanál s bojovým uměním u nás

Jen málo televizních kanálů vysílá živě největší sportovní události z pole boxu, MMA a dalších odvětví bojových umění. Oktagon TV je oproti tomu nejen aktivní, ale dokonce i nejlepší.

Na stránkách televizního kanálu můžete s velkým předstihem získat informace o galavečerech, při kterých se v ringu utkají ti nejlepší šampioni a o trůn vítěze ve své váze a těšit se můžete i na zajímavý doprovodný program. Od profesionálních komentátorů a pozvaných zápasníků ve studiu se dozvíte mnohé za zákulisí drsných sportů.  Zároveň si ale užijete také zápas, během kterého vás bude dějem provázet komentář od opravdového profesionála.