Netflix a jeho produkce se stala v posledních letech jednou z nejlepších platform pro streamování a zároveň se řadí mezí internet TV s ohromnou sledovaností. Užívat si můžete Netflix například přes aplikací v chytrých televizorech, ale také v prohlížeči a na jakémkoliv jiném zařízení, které má aktivní připojení k internetu.

I díky svojí dostupnosti se tak Netflix stal opravdovou lahůdkou. Křivdili bychom ale, pokud bychom za úspěchem Netflix hledali jen online dostupnost. Produkce Netflix rozhodně nepostrádá kvalitu ani rozpočet a v mnohých ohledech se dokáže vyrovnat slavné produkci HBO. Aktuálně se na internet TV od Netflix čeká na příchod druhé série seriálu Zaklínač, který získal ohromně pozitivní ohlasy.

Seriál Zaklínač na Netflix trhá rekordy

Nová série Zaklínač byla avizována ohromnou dobu předtím, než vůbec vyšel její první díl. Očekávání a nedočkavost fanoušků byla pochopitelně obrovská, protože je Zaklínač ohromnou legendou nejen díky kvalitním herním titulům, ale především kvůli populární knižní předloze polského spisovatele Sapkowskeho.

Dalším příslibem pro novou sérii od Netflix byl i fakt, že stěžejní roli Geralta z Rivie ztvárnil sám Henry Cavill. Moc větších mužů mimo Jasona Momoa na světě nenajdete. A výsledek? První série na internet TV trhala rekordy. Zaklínač se stal nejsledovanější sérií z produkce Netflix a v mnohých číslech dokonce předčil premiéru Her o Trůny od HBO.

Druhá série nás bude čekat v prosinci

Na internet TV od Netlifx se můžeme těšit už v prosinci na druhou sérii. Prozatím vyšlo několik náhledů a trailerů, které fanouškům slibují snad ještě mnohem více strhující podívanou. Zatím co první série byla zdravě vyváženou kombinací akce a příběhu, tak druhá série doslova hrozí tím, že nás potopí do akce a nepustí nás, dokud se v ní neutopíme.