Není to ještě ani tak dávno, co jsme pravidelně řešili v rámci tarifů a vyúčtování minuty, které jsou provolané v daném období. Dnes ale tyto účty neřešíme nejen díky neomezeným tarifům, ale mimo jiné ho neřešíme také díky volání přes internet. V poslední době se stalo volání přes internet mnohem častějším než to klasické.

Vše, co pro něj potřebujete je pochopitelně jenom připojení k internetu, a k tomu nějaká kvalitní aplikace, která volání přes internet podporuje. Těch máme celou řadu, včetně aplikace Skype. O té se dlouho lidé domnívají, že spadla mezi placené aplikace. To je ale omyl!

Nedávno se změnil majitel aplikace

Dříve jste k využívání Skype potřebovali pouze připojení k internetu, a všechny funkcionality byly okamžitě k dispozici. Před nedávnem se ale změnil majitel. Tím se konkrétně stal gigant Microsoft, a Skype tak zařadil mezi vybavení operačních systémů. Spousta lidí v mžiku přestala Skype využívat v té představě, že se pod křídly Microsoft stane placenou aplikací. To se ale nestalo, a spousta lidí tak zbytečně Skype nevyužívá. Přitom se bavíme o jedné z nejlepších aplikací, které volání přes internet podporují.

Skype nabízí kvalitní hovory i video!

Samotné volání přes internet není jedinou funkcí, kterou Skype nabízí. Dává vám možnost využít připojení k internetu pro co nejlepší možnou komunikace. Oproti většině aplikací nabízí Skype možnost volání v opravdu vysoké kvalitě. Navíc nejde jen o volání mezi dvojicí, ale lze zde realizovat také klasické konferenční hovory. Mimo toho nabízí Skype i celou řadu podpůrných funkcí, které mohou realizovat nejen zábavu, ale i práci. Jde o rozšíření v podobě her, nebo popřípadě interaktivních tabulí, kde může spolupracovat celý tým. Částečně tak může Skype konkurovat výukovým technologiím.