Mnozí, kteří se dobře vyznají v technologiích ví, že ADSL rychlost patří mezi mírně problematické a nelineární druhy připojení. Rychlost ADSL totiž nabízí odlišné hodnoty pro nahrávání dat a odesílání dat na vzdálená místa na internetu. Právě proto je rychlost ADSL poměrně dost ovlivněná a připojení k internetu variantou ADSL se občas považuje za pomalejší.

Nevýhodu, kterou rychlost ADSL přináší ale dokáže dokonale zvrátit fakt, že je ADSL naopak vysoce stabilní připojení. Zároveň je dokonce vysoce dostupné i v méně obydlených místech a díky tomu je ADSL připojení svojí dostupností naprosto bezkonkurenční. Dnes se podíváme, jaké tarify vám nabídne operátor O2.

S O2 Diamantový ADSL rychlost opravdu řešit nemusíte!

A začneme pěkně zhurta, dokonce od toho nejrychlejší připojení kde jakékoliv limitace co rychlost ADSL pro připojení k internetu má, nebudete vnímat. Diamantový tarif od O2 totiž znamená připojení v neuvěřitelné rychlosti 1000Mbit/s. Rychlost nahrávání je kvůli nelineární technologii ADSL rozhodně menší a je to 100Mbit/s. Což ale i tak naprosto dokonale stačí pro všechny pokročilé úkony včetně nahrávání velkých souborů na úložiště online nebo dokonce živé streamování.

Nejvyšší tarif od O2 s parádním gigabitovým internetem navíc nabízí internetové připojení s opravdu minimální odezvou. Je tak naprosto dokonalé i pro jakékoliv formy dálkové kontroly či hraní online her.

Zlatá střední cesta v podobě O2 Platinový

Pokud ale chcete o něco levnější připojení k internetu, které vám ale nebude klást žádné překážky, tak je pro vás ideální možností právě zlatí střední cesta v podání O2 Platinového tarifu. Rychlost stahování dat je tady 250Mbit/s, což dokonale stačí pro naprostou většinu úkonů online i s prací a hraním her. Menší rychlost nahrávání 25Mbit/s pak může být drobnou limitací, ale pro běžné užívání stále postačuje.