Jaká je satelitní televize, kterou za cenu od 149,-Kč měsíčně nabízí mobilní operátor T-Mobile? Pokud o této službě chcete vědět něco více, přečtěte si náš dnešní článek!

Satelitní televize od T-Mobile

Ne všichni si vzhledem k rychlosti svého internetu mohou dovolit IPTV, která je sice moderní a po mnoha stránkách velmi oblíbená, ale zároveň náročná na data. Jestliže ani vy nemůžete mít IPTV, je pro vás ideálním řešením satelitní televize od T-Mobile. Ta se může pyšnit zajímavými vychytávkami i zajímavou cenou.

Co je k tomu potřeba?

K satelitní televizi potřebujete venkovní parabolu, kterou vám namontuje zkušený technik. Parabola se připevňuje na vnější stranu domu a je namířena na družici 1°W Intelsat 10-02, Thor 5, Thor 6, Thor 7 – nejčastěji se tedy parabola umisťuje na komín, na balkon nebo na střechu domu. Samozřejmostí je i set-top box, ke kterému si můžete zakoupit ještě další 3 vyspělejší zařízení a o satelitní televizi se tak můžete podělit se zbytkem rodiny.

Levnější a dražší verze

T-Mobile nabízí svým zákazníkům dvě varianty set-top boxu – jednu levnější a jednu dražší. Levnější variantu v podobě modelu KAON NA1170 za 2301 Kč, dražší variantu v podobě modelu KAON KSTB2046 za 3451 Kč. Dobrou zprávou je, že si obě varianty můžete nechat zařadit do formy splátek (v případě levnějšího modelu zaplatíte 1 Kč a poté 23×100 Kč, u dražšího modelu zaplatíte rovněž 1 Kč a poté 23×150 Kč).