Internet TV od O2 je jednou z nejoblíbenějších služeb v rámci této kategorie v České republice. O2 internet TV vám nabízí možnost rovnou několika výborně odstupňovaných tarifů, přičemž máte možnost si svoji internetovou TV vylepšit o další specifické balíčky s opravdu zajímavými a prémiovými kanály.

Dnes si Internet TV od společnosti O2 představíme a pochopitelně vám dáme i pár důvodů, proč právě O2 Internet televizi vyzkoušet také pro vás!

Internetová televize bez jakýchkoliv závazků

Jednou z hlavních výhod je, že internetová televize od O2 je plně bez závazků. Nepodepisujete žádné fixní smlouvy na dobu určitou a díky tomu můžete využít televizi jen na měsíce, kdy víte že se vám to vyplatí. Pokud ji například máte kvůli zimnímu vysedávání doma, nebo sezonnímu sportu, je internetová televize od O2 výbornou volbou. Velkou výhodou je rovněž i zkušební doba, která je u internetové televize u O2 stanovená na jeden až tři měsíce na základě akce. Jakmile se vám internet TV zalíbí, tak po skončení akce přejde v klasický placený režim a v případě, že vám nepřijde vhod ji jednoduše zrušíte zcela zdarma v rámci zkušebního období.

Výborné tarify i doplňkové balíčky od O2 Internet TV

Další výbornou vlastní jsou potom samotné tarify a balíčky. Tarify od O2 TV začínají už někde kolem tří set korun měsíčně, přičemž dostanete několik desítek základních kanálů v HD kvalitě a také některé O2 exklusivní kanály, jako například hokejovou extraligu. Internetová televize se ale mimo základních tarifů dá vybavit i specifickými balíčky. V nich najdete například pořádnou nálož sportovních, dokumentárních či seriálových kanálů. I díky tomu vám můžeme zaručit, že se stane internetová televize zdroje zábavy na dlouhou dobu!