Internetová TV je poměrně mladý pojem, který se stává každým měsícem stále více oblíbeno. Namísto starší technologie připojení je dnes internetová TV možností, jak v rámci připojení k internetu zařídit i televizní připojení bez jakýchkoliv problémů. Mimo toho vám internetová TV nabízí i celou řadu výhod, mezi které patří i velký rozsah nabízených kanálů.

A přesně na tyto výhody se dnes podíváme a naším cílem bude rovnou internetová TV od společnosti O2. mimo výborné nabídky tarifů a kanálů vám totiž dokáže televize od O2 nabídnout ještě mnohem více zábavy, díky exklusivnímu obsahu pro svoje zákazníky.

Trojice základních tarifů nabídne skvělý výběr

Internetová TV od O2 vám nabízí celou řadu balíčků a tarifů. V rámci tarifů si máte možnost vybrat z trojice odstupňovaných nabídek, které se liší nejen cenou, ale pochopitelně i počtem nabízených kanálů. Základní internetová TV s názvem bronzová vám za 299 Kč nabídne celkem64 kanálů, přičemž nejlepší zlatá v televize od O2 za cenu 449 Kč nabízí rovnou 136 kanálů a 61 z nich v kvalitě HD.

S každým přibývajícím tarifem se pochopitelně výrazně zvyšuje počet exklusivních kanálů, které v rámci nabídky můžete získat. Zatím co u základního tarifu obdržíte kompletní spektrum běžných kanálů, ve zlatém najdete i pecky jako je kompletní seznam kanálů HBO.

Komu kanály nestačí, může využít balíčky

Kompletní seznam kanálů je ale dělaný tak, aby vždy dokázala televize od O2 nabídnout vyrovnanou zábavu pro všechny. Pro opravdové milovníky jednoho žánru nebo sportu tak mohou některé kanály v nabídce chybět. Pro tyto případy ale televize od O2 nabízí rovněž i celou řadu rozšiřujících balíčků. Ty jsou děleny podle témat na nejoblíbenější okruhy a vy si tak můžete užít kompletní spektrum zábavy podle vašeho výběru.