Před nedávnem se začalo mnohé internetové připojení od společnosti O2 označovat jako internet HD. Jedná se o druh připojení, který vám dává možnost sledovat streamy a vysílání v HD kvalitě. Internetové připojení v HD kvalitě tak disponuje například vysokou rychlostí. To ale není zdaleka jediné, co vám Internet HD dokáže plnohodnotně nabídnout.

Internet v HD kvalitě vám totiž dokáže nabídnout opravdu bezkonkurenční připojení k internetu v případě, kdy jej spojíte dohromady s O2 Smartboxem. O co se vůbec jedná, jak internet v HD a Smartbox od O2 fungují a proč se pro ně rozhodnout, vám řekneme právě dnes.

Internet HD vám nabídne sledování filmů v nejlepší kvalitě

Používání připojení k internetu je s výjimkou pracovních záležitostí většinou ověnčené zábavou na sociálních sítích a u multimédií. A právě multimédia jsou nejen oblíbenou, ale také dost náročnou zábavou pro vaše internetové připojení.

Internet ve kvalitě HD vám nabízí dostatečnou rychlost, pro sledování multimédií v HD kvalitě. Díky vysoké odezvě dokáže vaše připojení k internetu HD dokonce přijímat i jako živý stream, nejen před načítaný záznam. Sledování multimédií tak bude díky Internetové HD připojení mnohem jednodušší a nikdy vás nebudou zdržovat pauzy při načítání či cokoliv podobného.

Smartbox je malým zázrakem a šikovnou zkratkou

Smartbox od O2 je vlastně podobné zařízení jako klasický modem nebo set-top box. Má přímý přístup na servery O2, kde může například inteligentně pracovat s místní videotékou. Vaše připojení k internetu tak díky rychlému spojení s koncovým serverem dokáže mnohem rychleji načítat všechny služby společnosti O2 a soubory, které jsou zde uloženy.

Jakékoliv stahování nebo sledování filmů a seriálů se tak kompletně obejde bez jakéhokoliv náznaku pauzy k načítání nebo zaneprázdněným wooferem.