Není to tak dávno, co mobilní operátor T-Mobile představil novou službu Internet do zásuvky. Jedná se o pevný internet, který jednoduše připojíte do sítě a můžete být online. Zákazníci si tuto službu oblíbili, protože najednou mohli být připojeni i na chatě nebo na chalupě, kde jim doposud připojení chybělo.

Internet do zásuvky je odteď přenosný

Nově teď T-Mobile umožňuje využívat internet až na pěti různých adresách. Co tahle služba obnáší, jaké má podmínky a kolik stojí? Na to se společně podíváme níže!

Internet do zásuvky stojí 399 Kč měsíčně. Tato cena se nadále nemění, pokud budete chtít využívat internet na další adrese, za každou z nich zaplatíte celkem 99 Kč. Můžete tedy využívat internet do zásuvky až na 5 adresách, každá z nich vás bude stát 99 Kč.

Ověřte si dostupnost

Službu si můžete kdykoli aktivovat, stejně tak i kdykoli deaktivovat, jen dodáme, že prodloužení probíhá automaticky. Máte-li zájem o využívání internetu do zásuvky na další adrese, nechte si nejdříve ověřit dostupnost. To můžete provést jednoduše na infolince mobilního operátora, nebo na kterékoli kamenné prodejně.