Google spustil předplatné ve svém Obchodu Play – Play Pass. Tato služba je v tuto chvíli dostupná pouze v USA, ale vzhledem k tomu, že společnost odhaluje finální parametry i pro ostatní země, lze s jistotou předpokládat, že se předplatného Play Pass v brzké době dočkají uživatelé i jinde, nežli pouze v USA.

Co předplatné Play Pass přinese?

Uživatelé v USA si mohou předplatné Play Pass pořídit za 4,99 dolaru, což je v přepočtu asi 120 Kč měsíčně. Nutno dodat, že Google umožnil testování zdarma a uživatelům proto nabízí prvních deset dní používání úplně zadarmo. V rámci spouštění této jistě zajímavé akce si světoznámý gigant připravil ještě jeden bonbonek a to v podobě akce, díky které během prvního roku zaplatíte měsíčně poplatek jen 1,99 dolaru.

Uživatelé získají nové aplikace

Uživatelé, kteří si v Obchodu Play zaplatí předplatné, získají každý měsíc nové aplikace – měsíčně se bude jednat o cca 350 plných verzí her pro operační systém Android. Uživatelé určitě potěší fakt, že se v rámci předplatného vyhnou jakýmkoli dalším poplatkům, v aplikacích se jim automaticky odemknou všechny funkce a nebudou je otravovat reklamy.