Vodafone patří mezi jednou ze společností, která se neustále dynamicky rozvíjí. Dokazuje to i nedávné ovládnutí společnosti UPC. Vodafone internet na doma také díky tomu nabízí možnosti, jaké jste dříve rozhodně neměli. Na tom nejvyšším tarifu se dokáže internet od Vodafone vyšplhat až na nádherný jeden gigabit rychlosti připojení.

To je naprosto dostačující pro veškeré aktivity na internetu a díky tomu internet na doma dokáže uspokojit různé streamery, hráče i běžné uživatele sledující filmy a multimédia v tom nejlepším možném rozlišení. Navíc vám k tomu všemu Vodafone přibalí ještě několik příjemných výhod navíc.

Výhodná cena pro Vodafone internet

V rámci internetu od společnosti Vodafone se můžete pohybovat pochopitelně na různých nabídkách rychlostí připojení a od toho se odvíjí také měnící se cena služeb. Královská kubatura v podobě 1Gb/s vyjde u Vodafone na 999 Kč, čím se pohybuje v přibližné úrovni i se svojí konkurencí a nabízí přitom velice stabilní a kvalitní služby.

Nové modemy, perfektní rychlost

Pro svůj Vodafone internet na doma společnost získala nového sponzora a vyměnila staré modemy a routery, na které se občas ukázala nějaká stížnost. Současné zařízení dodávané k instalaci v rámci ceny připojení je schopné využít internet od Vodafone naplno, bez jakýchkoliv výpadků. Navíc Vodafone nabízí službu měření rychlosti internetu, díky které si můžete kdykoliv překontrolovat stav připojení.

Čtvrt roku dat zadarmo

Pro veškeré tarify v rámci nabídky Vodafone internetu na doma se můžete těšit rovněž na skvělou výhodu v podobě prvních tří měsíců internetu zdarma. Nejedná se jen o gigabitové připojení, ale i o nižší rychlosti. Po vypršení prémiové tříměsíční doby se automaticky tarif přehodí na cenovou hladinu v rámci, které jste uzavírali smlouvu.