Víte o tom, jakou nejvyšší rychlost O2 internet nabízí? Internet od O2 je jedním z nejvyužívanějších typů připojení k internetu u nás. O2 jako poskytovatel telekomunikačních služeb už dlouhou řadu let poskytuje i pevná domácí připojení, přičemž pomyslným „královským“ tarifem je O2 internet diamantový.

Ten vám nenabídne rozhodně nic průměrného, ale naopak internet od O2 s neuvěřitelnou rychlostí jednoho gigabitu. S touto rychlost vám internet už rozhodně žádné meze v online světě klást nebude a vy si tak můžete užít vše co internet nabízí. Navíc gigabitové připojení k internetu skýtá výhody, které by se vám ihned nemusely vybavit!

Naprosto dokonalé připojení pro rodiny

Jednou z možností, kde opravdu uvítáte připojení, jaké vám internet od O2 diamantový nabízí, je využití pro celé rodiny. Například v rodinném domě rozhodně nebudete jen vy, ale mnohdy spousta dalších osob. Během večerů jsou všichni připojeni k internetu na mobilních zařízeních, do toho někdo na notebooku či počítači a můžete mít navíc i internet TV.

Když to sečtete, tak se v ten moment vaše připojení dělí mezi spoustu zařízení. Zatím co pomalejší připojení k internetu by mohlo zaznamenat snížení rychlosti, gigabit si dokáže poradit i s touto zátěží.

Kolik O2 internet diamantový stojí?

O2 internet diamantový vás svojí cenou možná překvapí! Za gigabitové připojení budete platit cenu od 599 Kč měsíčně, což je minimální rozdíl od nižšího tarifu, který ale nabízí čtyřnásobně menší kapacitu.

Za svoje peníze získáte pevný internet, který patří mezi nejstabilnější připojení k internetu na domácí scéně. Rychlost stahování je zde pochopitelně slíbený jeden gigabit a rychlost odesílání je potom sto megabitů. Jedná se tak o modernější druh připojení VDSL, které má odlišnou rychlost nahrávání a odesílání dat.