Pro každého fanouška sportu jsou všechny televizní programy k dispozici naprosto zásadní záležitostí. V televizi máme možnost sledovat víceméně všechny sportovní eventy po celém světě. Některé programy, jako například Eurosport, se věnují široké škále sportů. Jiné televizní programy potom vysílají pouze konkrétní sportovní odvětví.

Jednou z nejlepších nabídek sportovních programů u nás, je televize od O2 se svými rozšiřujícími balíčky. Ty vám nabídnou programy nejen celosvětové, ale také některé exklusivní, které jsou k dispozici především díky sponzoringu společnosti O2 v rámci některých sportů.

Sledujte domácí extraligu na exklusivním kanále O2

Jedním ze zmíněných kanálů je například O2 Hokej. Extraliga v ledním hokeji je u nás jednou z nejsledovanějších sportovních akcí celého roku. Playoff každoročně trhá rekordy ve sledovanosti a v uplynulé koronavirové sezóně pro nás navíc byla televize tím jediným způsobem, jak jsme mohli atmosféru z hokejového stadionu pochytit. Televize od O2 vám díky sponzoringu nabízí exkluzivní kanál, na kterém můžete sledovat všechny televizní zápasy včetně exkluzivního obsahu.

Milovníci fotbalu si přijdou na své televizní programy

Ačkoliv je hokej sportem se vzrůstající popularitou, tak je u nás stále na prvním místě ve sledování fotbal. A to nejen náš místní. České fotbalové utkání není problém sledovat na běžných kanálech, jako je například ČT4 Sport.

Televize od O2 vám ale přináší i exkluzivní televizní programy, které vám přinesou to nejlepší z nejlepších fotbalových lig světa. Pokud jste tedy fanoušky například anglického fotbalu, tak vás určitě osloví Premier League TV. Pro milovníky dalších evropských lig jsou pochopitelně v rámci nabídky rozšiřujícího balíčku televize od O2 i další televizní programy. Vedle Premier League tak můžete sledovat i to nejlepší z League 1, Bundesligy nebo ligy BBVA.