DSL internet je v České republice stále ještě nejrozšířenější technologií připojení k internetu. Nabízí ho víceméně každý větší i menší poskytovatel u nás. DSL internet tak rozhodně patří mezi nejprodávanější sortiment, ve které operátoři svádějí tvrdé boje o cenovou přízeň i nejvýhodnější tarify. Jedním z nejmladších operátorů je T-mobile který už dokázal nabrat neskutečnou spoustu zkušeností.

Možná vás, překvapí, že i standardní mobilní operátor dokáže kvalitou a nabídkou, za kterou internet DSL získáte, opravdu potěšit. Jednotlivé rychlosti a ceny připojení k internetu od mobilních operátorů si dnes projdeme.

Jaký DSL internet nabízí mobilní operátoři pro nenáročné?

Mobilní operátoři nabízejí internet DSL v neuvěřitelné spoustě variací. Pohybujete se už v řádu několika málo desítek megabitů, které vám dávají možnost si vybrat připojení k internetu přesně podle vašich potřeb.

Takto pomalé připojení je například výborné pro nenáročné seniory, nebo se vyplatí při pořizování na chalupu, kdy pochopitelně šetříte peníze pro příležitostné připojení. Ceny za internet DSL v této rychlostní kategorii se pohybují kolem dvou až tří stovek korun.

DSL internet pro více i méně náročné není problém

Pokud ale patříte mezi uživatele, kteří potřebují, nebo chtějí mnohem rychlejší připojení k internetu, tak vám internet DSL od mobilních operátorů nabízí velkou spoustu možností. Standardní rychlostní pro internet DSL je už tarif okolo dvou set až tří set megabitů.

Připojení k internetu pro opravdu velice náročné, je potom gigabitové připojení. Gigabit už dokáže pokrýt veškeré více i méně náročné požadavky na internet. Můžete tak sledovat média v tom nejvyšším možném rozlišení nebo hrát hry s minimální odezvou.