Virtuální operátoři jsou zajímavou možností, jak získat na trhu s mobilními službami větší počet možností. Tesco Mobile přitom patří mezi jednoho z nejmladších a nejzajímavějších. Tesco Mobil je už pochopitelně podle názvu spojený obchodník řetězcem Tesco. Právě zde můžete kupovat předplacené SIM karty Tesco Mobile a zároveň zde i objednávat a platit veškeré služby, které vám operátor Tesco Mobil nabízí.

V dnešním článku si představíme, proč jsou virtuální operátoři zajímavou eventualitou ke klasickým operátorům a zdali dokáže Tesco Mobil nadchnout také vás.

Jaké výhody vám Tesco Mobile dokáže nabídnout?

Jak už bylo řečeno, jedná se o takzvané virtuální operátory. Ty jsou založeny na tom, že nemají vlastní datovou přípojku a fyzické vybavení, díky němuž pracují s vlastní datovou a komunikační sítí. Naopak si pronajímají tyto možnosti od některého z licencovaných operátorů. V České republice to jsou to operátoři Vodafone, T-mobile a O2.

Největší výhodou, kterou vám může Tesco Mobil nabídnout je právě spojení s populárním obchodním řetězcem. Můžete si zde dobíjet stav kreditu, kdykoliv na pokladnách zakoupit SIM kartu nastavenou na služby Tesco Mobile a zároveň připravuje Tesco Mobil i věrnostní program, v rámci, kterého byste mohli část plateb za nákupy získávat zpátky na úlevách z vyúčtování za mobilní služby.

Jaké možnosti a tarify Tesco Mobile má?

Stejně jako u klasických operátorů vám může i Tesco Mobil nabídnout rovnou několik zajímavých tarifů podle toho, jaké služby preferujete a potřebujete. Můžete využít různých tarifů z nabídky Tesco Mobile, které jsou zaměřeny na dostatek textových SMS zpráv, minut volání nebo i na neomezeném množství obou dvou služeb. Jediné, co chybí jsou neomezené datové tarify, ale i přesto nabízí Tesco Mobil dostatečně velkou dávku dat u standardních tarifů.