Stávalo se vám někdy u staršího pozemního vysílání, že vám nedokázal rozsah nabízených kanálů poskytnout dostatek zábavy? Nebo že se pořady až moc opakovaly a televize už tak najednou ze zábavy byla spíše jenom zvukem na pozadí?

Potom rozhodně jedna z největších výhod televize přes internet bude přesně pro vás. Tou výhodou přitom není nic jiného, než možnost rozšiřovat televizi klidně i o stovky dalších televizních kanálů.

Co jsou to přídavné balíčky programů?

V moment, kdy budete objednávat služby televize přes internet, tak dostanete na výběr několik tarifů, co vám internetová televize nabízí. Tyto tarify vždy obsahují různý rozsah kanálů, které jsou ale z řad všeobecně oblíbených a standardních kanálů, takže hlavně veřejnosprávní televize a podobné.

Jenže pro někoho to nemusí být ani zdaleka dostačující a může chtít koukat na jiné typy pořadů a programů. A v tomto případě je internetová televize dokonalým nástrojem, protože není problém zařídit takzvané přídavné balíčky programů.

Co balíček, to ideální téma

Všechny balíčky programů totiž jsou zároveň dělány na konkrétní témata. Pokud tak jste milovníci sportu, tak není problém zakoupit čistokrevně sportovní balíčky. Pokud naopak chcete, aby vaše internetová televize oplývala filmovou a seriálovou tvorbou, tak tu máte desítky dalších možností. Vše je jen na tom, co preferujete.

Žádná doživotní záležitost

Extrémní výhodou přitom je, že balíčky lze sjednávat i na konkrétní období. To znamená, že pokud například chcete mít dostatek pořadů na dovolenou nebo svátky, tak si jednoduše zaplatíte balíček za desítky až drobné stovky korun na daný měsíc. Jakmile pak měsíc skončí a balíček si neprodloužíte, tak se vaše internetová televize jenom vrátí do původního základního tarifu a ceny.