Je to již rok, kdy mohou zákazníci červeného operátora využívat stále oblíbenější datové balíčky Vodafone Pass. Tato služba je v provozu 12 měsíců, během kterých nabídla uživatelům takové množství dat, které by hravě stačily na více než milion filmů ve Full HD.

Co je Vodafone Pass?

I když je tato služba na trhu již celý jeden rok, možná se mezi námi najdou tací, kteří nemají tušení, o co vlastně jde. Proto nebude na škodu službu trochu blíže představit a vysvětlit vám, jak vlastně funguje.

Vodafone Pass jsou speciální datové balíčky, se kterými si můžete užívat všechno, co máte tolik rádi, aniž byste čerpali data, která máte k dispozici v rámci svého tarifu. Použít je tak můžete na sledování videí na hubením kanále Youtube, prohlížení fotografií na oblíbeném Instagramu či chatování s přáteli na sociální síti Facebook.

Během prvního měsíce projevilo zájem několik desítek tisíc zákazníků

Už během prvního měsíce, kdy byla služba Vodafone Pass spuštěna, se těšila opravdu velkému zájmu. Více jak 6 desítek tisíc zákazníků projevilo zájem o využití této služby, která je neomezuje v tom, co rádi dělají, ale zároveň je nepřipravuje o data v rámci sjednaného tarifu.

Uživatelé nejvíce oceňují, že si pro své aktivity nemusí hledat wi-fi připojení a že mohou sledovat české programy i tehdy, nachází-li se zrovna v zahraničí – to uvedl David Novák, marketingový ředitel Vodafone.