Ačkoli akce  s názvem Datamánie u modrého mobilního operátora dávno skončila, stále se na internetu obchoduje se speciální předplacenkami, na kterých překupníci i po skončení limitované nabídky nadále obchodují.

Datamánie aneb předplacené karty se 100 GB dat za 300 Kč

Datamánie byla hitem letošního léta. A nebylo se čemu divit! Málokdo dokázal odolat představě, že za cenu pouhých třech stokorun měsíčně získá obrovskou porci dat ve výši až 100 GB. Zákazníci si tuhle limitovanou nabídku zkrátka nemohli nechat ujít a modrý operátor tak čelil opravdu velkému zájmu.

Prodej předplacených karet skončil. Nikoli však u překupníků

Akce skončila na začátku září, od této chvíle již nebylo možné pořídit si speciální předplacené karty s luxusní náloží dat za ještě luxusnější cenu. Co se ale dalo očekávat – překupníci, kteří během probíhající akce karty nakoupili, s nim rychle začali na internetu obchodovat. Využili tak zájmu lidí, kteří si nestihli kartu koupit u operátora nebo si akce všimli až příliš pozdě, ale o limitku měli velký zájem.

SIM karty za tisíce korun

Nikoho asi nepřekvapí, že se překupníci rozhodli na velkém zájmu vydělat a předplacené SIM karty nabízely za vysoké částky. Na internetu se objevovaly akce za 2 až 3 tisíce korun, ovšem k vidění byla i nabídka, kde prodejce nabízel předplacenku se 100 GB dat za 300 Kč měsíčně za 10 000 korun. A to rozhodně není malá částka. Ukázalo se, že zákazníci mají o předplacené karty zájem a nedělá jim problém za ně zaplatit i vyšší sumy.