Dnes už máte možnost sledovat televizi odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení. Dříve nám to umožnily aplikace jako Horizon od UPC, nebo klasická internetová O2 TV. Novinou je ale T-mobile TV GO, které se ukázalo na scéně poměrně nedávno. I přesto T-mobile TV slíbí spoustu zábavy a z prvních náznaků vypadá jako silný konkurent pro zajeté internetové televize.

T-mobile TV vám rozhodně nabídne veškeré výhody, jako její předchůdci. Základem tak pochopitelně je, že bude T-mobile TV fungovat na všech zařízeních se systémem Android, Windows či iOS. Oproti svým konkurentům navíc T-mobile TV nabízí měsíční testovací účet, díky němuž si tuto internetovou TV můžete nejdřív vyzkoušet.

S balíčkem MAX od T-mobile TV GO vám rozhodně nehrozí nuda!

K prezentaci nové T-mobile TV GO jsme se rozhodli představit hned tu největší a nejdražší metodu, která ale přinese spoustu zábavy. Aktuální doba nám totiž ani zdaleka nenabízí jiné možnosti, než většinu času trávit doma a řekněme si upřímně, že pomalu dochází věci, co dělat. I díky tomu se aktuálně hodí pořádná dávka kanálů, kterou vám T-mobile TV GO nabídne a patří mezi největší tarify internetové televize u nás. V ultimátním balíčku máte až 122 programů z čehož je dokonce 65 v HD rozlišení.

Nekonečná zábava pro milovníky přírody i sportu

V rámci balíčku MAX tedy dostanete až nádherných 122 kanálů. Stále tady ale některé kanály chybí a dají se přiobjednat v rámci rozšiřujících balíčků T-mobile TV GO. Jediné, co by vám ale mohlo citelně chybět je nabídka kanálů HBO. Mimo nich se občas stane, že některý program v nabídce není, ale ze stejného odvětví vám tento tarif programů nabídne adekvátní náhradu. Na své si tak přijmou milovníci filmů, dokumentů z historie či přírody a pochopitelně také milovníci sportu.