V některých případech jsou zkrátka nejvhodnější možností ty nejlevnější tarify připojení k internetu, které jsou k dispozici. Zatím co moderní lidé s potřebou zábavy a práce online volí spíše kvalitní internet, tak levný internet může být volbou pro seniory nebo na chatu.

Co vám ale dokáže nabídnout připojení k internetu v moment, kdy zvolíte levný internet v rámci různých poskytovatelů? Na to se dnes můžeme podívat díky porovnání několika levných tarifů!

T-mobile pod tři stovky!

Samotná společnost T-mobile nabídne poměrně příjemný starostí produkt připojení k internetu již v ceně, která se vejde do tří set korun. Konkrétně tarif Internet Standard vám nabídne dvacet megabitů, které stačí na prohlížení webových stran a multimédia v nižším rozlišení.

Jedná se přitom o internet kabelem, což znamená, že tento levný internet bude také široce dostupný. Pouze o stokorunu více ale bude stát připojení, které nabídne již padesát megabitů. Rozhodně tak stojí za zvážení, jestli tento drobný rozdíl nebude ideální volbou.

Levný internet od Starnetu

Vedle T-mobile se ale podíváme i na jednoho z těch poskytovatelů, kteří jsou trochu méně známí, ale i přesto dokáží nabídnout opravdu kvalitní připojení. Starnet je společnost z jižních Čech, která dokázala expandovat po většině republiky. Nabízí jak internet kabelem, tak i bezdrátový internet.

V obou případech ale levný internet nabídne dobré poměry ceny a výkonu. Nejlevnější internet v ceně 345 Kč nabídne příjemných padesát megabitů, čímž se dostává pod cenu, kterou vám za levný internet stejné rychlosti nabídne společnost T-mobile. O něco výše přitom najdete i v tomto případě další zajímavou nabídku. Tentokrát o stokorunu dráž ale můžete získat rovnou tři sta megabit! Ten už stačí i na pokročilé činnosti, hraní her a sledování multimédií ve vysoké kvalitě.