V dnešní době si už nikdo nedokáže představit, že by neměl neustále po ruce telefon s mobilním připojením nebo neomezené volání. O2 výhody vám k těmto věcem denní potřeby navíc přidávají spoustu klientských výhod, které vám žádný jiný operátor rozhodně nenabídne. O2 výhody nebo někdy O2 extra výhody, vám totiž nabízejí slevové akce u větších i menších značek a prodejců, u nichž si opravdu vybere každý.

V dnešním článku si popíšeme, jak celé výhody od O2 a jejich princip fungují. A pochopitelně také to, kdo vůbec může výhody od O2 kdykoliv využívat!

O2 výhody pro každého zákazníka O2!

Opravdu nezáleží na tom, jestli vám O2 dodává připojení k internetu, máte obyčejnou předplacenou SIM kartu nebo využíváte neomezené volání pomocí O2 tarifů. Jednou jste zákazník O2 a díky tomu se výhody automaticky týkají také vás! Je to opravdu jednoduchý systém. Stačí se pouze registrovat do systému na stránce O2 výhody, kde vyplníte svoje číslo a můžete postupně čerpat limitované nabídky.

Nové nabídky přicházejí každý den

A rozhodně nejde jen o monotónní seznam nabídek, které se neustále opakují a nejsou ničím unikátní. Zcela naopak! Většina nabídek je opravdu časově limitovaná a tak se seznam zajímavých možností každým dnem aktualizuje a nabízí nové a nové slevové akce. Skvělé je, že za svoje mobilní služby můžete ušetřit na čemkoliv od nové elektroniky, přes kosmetiku až po sportovní a volnočasové vybavení.

Pokud navíc zadáte svoje údaje do registračního formuláře, tak vám mohou chodit dokonce personifikované O2 extra výhody přesně pole okruhů, které vás nejvíce zajímají. Díky O2 tedy můžete nejen čerpat kvalitní mobilní služby, ale dokonce za ně můžete získávat i spoustu výborných výhod, které vám jiný operátor nenabídne.