ADSL internet jakožto nejrozšířenější připojení k internetu u nás, pochopitelně nabízí spoustu možností připojení. ADSL internet můžete získat jak od velkých celorepublikových poskytovatelů jako jsou operátoři Vodafone, T-mobile, O2 či UPC, ale také od oblastních poskytovatelů, kteří disponují podobnými tarify, jako operátoři celorepublikoví.

Internet ADSL tak seženete bez jakýchkoliv potíží opravdu kdekoliv. Jenže co když začnete řešit jeho cenu a nejlepší možnou nabídku? Právě na to se zaměříme v dnešním článku a zkusíme vám odhalit, jaké nejlepší připojení k internetu vám dokáže poskytnout internet ADSL do pětiset korun měsíčně!

Proč zrovna 500 korun českých?

Určitě se ptáte, proč jsme zvolili zrovna tuto částku? Ono důvodů je v tom několik. Zaprvé je pětistovka zkrátka taková typická česká lidovka. Zároveň je to ale přibližně zlatá střední cesta v oblasti připojení k internetu. Počítejte tedy s tím, že za svých pět set korun můžete mít opravdu kvalitní a stabilní ADSL internet za každých okolností.

V porovnání operátorů jednoznačně vítězí O2

Pokud se pustíme do jednotlivých nabídek, tak nás rozhodně nejvíce zaujal internet ADSL od společnosti O2. A to konkrétně tarif nesoucí název O2 platinový. Připojení k internetu tímto tarifem se do pětiset korun vešlo díky prodejní akci, což je nutné zmínit. Rychlost, kterou získáte ale za tu cenu rozhodně stojí! Za svých 499 korun měsíčně dostanete šanci užívat připojení s rychlostí až 250 megabitů.

Konkurence pochopitelně nabídne také nejednu možnost tarifu pod cenu pětiset korun. Jenže tady už se pohybujeme v menších hodnotách. UPC (dnes již Vodafone) a T-mobile nabídnou v obou případech také internet pod pětistovku s korunkou k dobru, ale rychlost je zde „pouhých“ sto megabitů. Uvozovky jsou zde schválně, protože sto megabitů dokonale postačí pro obtížnější užívání připojení k internetu. Stále je to ale dvakrát a půl méně, než v případě O2.