Starnet

Starnet je jedním z poskytovatelů internetového připojení a mobilních služeb v České republice. Společnost má sídlo v Českých Budějovicích. Pod sebou má vícero menších virtuálních operátorů a poskytovatelů v i mimo jihočeský kraj.

Připojení k internetu od společnosti Starnet

Internetové připojení společnost Starnet nabízí víceméně po celé České republice. Výjimku tvoří nejvýchodnější dva regiony. Moravskoslezský a jihomoravský kraj. V nabídce internetu pro domácnosti můžete získat pevné připojení o průměrné rychlosti kolem 300 megabitů. Pomyslným vrcholem nabídky a nejlepším možným tarifem od Starnet je pak internetové připojení s hodnotou až jednoho gigabitu, což už je úctyhodná rychlost pro jakékoliv užití.

Telekomunikační služby

Mimo připojení nabízí Starnet také telekomunikační komplexní služby. Jednou z hlavních služeb jsou výkonné tarify, které jsou postavené především na neomezeném volání nebo vysokém počtu minut.

Opomíjet ale rozhodně nesmíme ani internetovou televizi, kterou Starnet rovněž nabízí. V rámci televize nabízí Starnet využití aplikace Mazaná TV, která se dá použít nejen na zařízeních s Android, Windows nebo iOS, ale také na naprosté většině chytrých televizorů.

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami