Smart TV

Smart TV je souhrnné označení pro moderní televizory, které už nepřijímají pouze klasické televizní vysílání, ale umí mimo jiné využívat také připojení k internetu. S tím se pojí spousta dalších užitečných funkcí, které chytré televizory nabízejí.

Smart TV a televize přes internet

Díky možnosti připojení k internetu jsou chytré televizory nadále nezávislé na klasický televizní signál. Stále umí pracovat s televizním vysíláním a lze je na tuto činnost využívat, ale mnohem častější je připojení Smart TV k internetu a využití televize přes internet.

Ta čerpá všechen signál a informace z vašeho připojení k internetu a díky tomu je tak mnohem rychlejší, stabilnější a zároveň i jednodušší na obsluhu, než je tomu u klasického signálu. Instalace navíc není víceméně žádná a bez potíží si tak se Smart TV a vysíláním přes internet poradí i technologický lajk.

Chytré funkce a aplikace

S připojením k internetu se pojí tak fakt, že umí Smart TV využívat celou řadu aplikací. Většině aplikací je přidružena právě televize přes internet a aplikace pomáhají s jejím ovládáním a zprostředkováním. Mezi časté aplikace ale patří i streamovací služby jako HBO GO, Amazon Prime, Netflix nebo Youtube.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 149 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 467 návštěvníků