Paušál

Pod názvem paušál se skrývá mnohem častější označení tarif. Jako paušál se měsíční tarify nabízené mobilními operátory označovaly dříve.

Jaký je rozdíl mezi předplacenou kartou a paušálem

Zatím co u předplacené karty neustále čerpáme kredit, tak u paušálu na základě opakované měsíční platby máme svůj vlastní balíček minut volání, SMS i datového limitu. V rámci různých tarifů jsou pochopitelně odlišné nejen ceny, ale také jeho obsah.

Všeobecně ale platí, že je paušál výhodnější než předplacená karta v přepočtu na megabity nebo provolané minuty. Na druhou stranu, pro paušální nabídky je ve většině případů požadované podepsání smlouvy na určité období.

Obsah a výhody měsíčních paušálů

Výhodou u paušálů je především to, že jsou poměrově na jednotky mnohem levnější, a především máte předem dáno kolik minut volání, megabitů a SMS v rámci měsíčního opakovaného balíčku můžete využívat. Pokud je potřebujete přiobjednat, není to většinou problém a přičtou se vám v dalším zúčtování v následujícím měsíci.

V rámci ČR už není ani neobvyklé to, že největší čeští operátoři (T-Mobile, Vodafone a O2) nabízejí rovněž i neomezené mobilní tarify, kde nemusíte řešit žádné limity od počtu minut až po gigabity použitého internetu.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 200 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 415 návštěvníků