O2 TV Program

Poskytovatel připojení k internetu a telekomunikačních služeb O2 má mimo jiné výbornou internetovou televizi, která se může blýsknout spoustou výhod. Jednou z nich jsou například exklusivní kanály pouze pro uživatele O2.

Exklusivní O2 programy pro vlastní uživatele

Společnost O2 pochopitelně jako jeden z největších místních operátorů sponzoruje spoustu akcí a spolupracuje s nejednou sportovní ligou či benefiční nadací. Vše pramení v to, že může společnost O2 nabídnout v rámci televize od O2 rovnou poměrně příjemný výběr exklusivních programů pouze pro svoje diváky.

Většina těchto programů je obsažena již v základních balíčcích, které vám tarify televize od O2 mohou nabídnout a nemusíte tak přikupovat specializované rozšiřující balíčky a podobné doplňky ke službě jako takové.

Exklusivita především pro milovníky sportu

Ze všech nejvíc budou určitě spokojeni milovníci sportovních utkání. O2 TV totiž sponzoruje spoustu velice hojně sledovaných akcí. Je jedním z největších partnerů hokejové extraligy a speciální O2 hokejový kanál vám tak nabídne exklusivní obsah z domácích stadionů.

Vedle toho se ale dokáže O2 vytáhnout i celou řadou dalších sponzorských aktivit. Může mezi ně patřit například exklusivní obsah z bojového MMA v hexagonu nebo dokonce speciální televizní programy jako O2 Tenis.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 149 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 514 návštěvníků