O2 tarify

Jako největší místní operátor nabízí O2 tarify ve spoustě provedení jak pro běžné užívání, tak i pro studenty nebo seniory. Nejvytěžovanějšími službami jsou ale O2 tarify s podtitulem NEO a speciální studentské balíčky.

Neomezené O2 tarify NEO

Dnes je již dost běžné, že v rámci základních tarifů dostanete neomezené volání, SMS a většinou minimálně pořádnou porci dat navíc. O2 tarify Neo vám pochopitelně nabídnou to stejné. Najdete zde SMS, neomezené volání, dokonce také roaming do zahraničí a zároveň kompletně neomezená mobilní data.

A to už od prvního, nejlevnější tarifu, který pořídíte za 1 099 Kč měsíčně. Oproti tomu nejdražší tarif je potom až v cenové hladině 2 499 Kč. Kde je tedy rozdíl? U základních tarifů chybí zahraniční volání a to přichází teprve s dražšími tarify. Základním rozdělením je ale rychlost připojení k internetu. Ta se dělí na Optimal, Super, a Max 4G+.

O2 tarify pro mladé a studenty přívětivé cenou

Pro nejmladší klienty jsou zde tarify, které jsou oproti ostatním minimálně cenou výbornou konkurencí. Ve většině je opět samozřejmostí neomezené volání a s tím velká porce mobilních dat.

K dispozici je dokonce O2  , SMS i datovým limitem určený pro ty nejmenší, s podtitulem „Můj první tarif“.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 149 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 40 návštěvníků