Nordic Telecom

Nordic Telecom je jedním z nejmladších poskytovatelů připojení k internetu a mobilních služeb. Jedná se o společnost, která svůj rozkvět zažívá na přelomu roku 2020 a 2021, při příležitosti rozdělování vysílání pásem pro moderní síť 5G.

Jaké služby Nordic Telecom nabízí?

Nordic Telecom je standardním poskytovatelem připojení k internetu. Využívá síti společnosti CETIN a díky tomu poskytuje stabilní připojení k internetu na standardu DSL. Mezi tarify společnosti najdete vícero rychlostních tarifů, jako u všech jiných poskytovatelů.

Mimo toho Nordic Telecom poskytuje také standardní mobilní služby. Zde ale spolupracuje se společnostmi T-mobile a O2, nemá tedy vlastní fyzickou síť. Díky tomu se řadí Nordic Telecom a jeho telefonní služby mezi virtuální operátory.

Jaká je budoucnost společnosti Nordic Telecom?

Nordic Telecom svoji budoucnost plánuje v rámci vysílacích pásem sítě mobilních dat 5G. Tato síť už v některých zemích Evropy a světa plnohodnotně funguje, u nás se stále čeká na její spuštění. 5G síť nabízí spoustu výhod, vedle vyšší rychlosti se mohou uživatelé těšit například i na nová datová pásma, přičemž některé z nich budou užívány i pro řízení chytrých domácností a celkově pro technologie remote control.

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami