Netflix

 

Netflix je jedním z poskytovatelů online multimediální zábavy. V nabídce najdete tisíce titulů, přičemž Česká republika patří mezi pět zemí, ve kterých Netflix nabízí největší počet děl.

Vlastní tvorba Netflix

Vedle poskytování celé řady již hotových děl se Netflix řadí také mezi vlastní tvůrce online obsahu. Kdokoliv má aktivní předplatné a kvalitní připojení k internetu, tak může využívat sledování exklusivního obsahu. Mezi nejznámější tituly posledních let se řadí například již ukončený projekt Dardevil z universa Marvel, nebo také seriálové zpracování Zaklínač, které uvití v prosinci roku 2021 druhou sérii.

Jak funguje služba Netflix?

Služba Netflix funguje na bázi poskytování nestažitelného online obsahu. Potřebujete tak pro kvalitní běh služby dobré připojení k internetu, které zabezpečí dostatečně rychlé načítání dat. Rychlost internetu a nabídka se mění podle trojice tarifů.

Nejnižším tarifem je basic, kde si užijete multimédia pouze v HD ready, což je pro větší monitory a televize nedostačující. Pro uživatele s tarifem standard je poté k dispozici již Full HD a připojení k internetu nejvíce proškolí premium tarif, ve kterém již máte možnost sledovat multimédia ve vysokém rozlišení Ultra HD.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 149 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 362 návštěvníků