Mobilní tarif

Mobilní tarif je název pro kompletní balíček předplacených služeb, které jsou propojeny s konkrétním číslem a konkrétní SIM kartou. Poskytují je mobilní operátoři.

Běžné podmínky při sjednávání mobilních tarifů

Mobilní tarify jsou zprostředkovávány mobilními operátory. Největšími u nás jsou T-mobile, O2 a Vodafone. Mobilní tarif je přitom balíček služeb, který obsahuje konkrétní množství nebo neomezenou službu v oblasti volání, SMS a mobilních internetových dat.

Běžnou podmínkou při získání mobilního tarifu je podpis smlouvy, na základě, které souhlasíte s minimálním časovým obdobím, po které budete za měsíční poplatek užívat služeb v celém balíčku tarifů.

Neomezené tarify v České republice

Přibližně rok a půl jsou v České republice dostupné už i kompletně neomezené tarify. Do nedávna bylo standardem, že nejvyšší tarifní nabídka obsahovala neomezené volání a SMS, ale nedávno se do běžného vybavení mobilních tarifů dostala i neomezená mobilní data. Cena, za kterou mobilní tarif pořizujete standardně odráží množství jednotlivých služeb, které jsou v měsíčním balíčku s automatickou obnovou poskytovány.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 200 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 487 návštěvníků