Magenta

Magenta je sice jednou ze základní barev v rámci barevného CMYK modelu pro tiskárny, ale v našem případě se jedná především o obchodní nabídku společnosti T-Mobile.

Co to je sdružená vyúčtování?

V posledních letech se ohromná spousta poskytovatelů připojení k internetu a podobných služeb přesunula na takzvaná sdružená vyúčtování. Sdružené vyúčtování a sdružené služby znamenají, že se více služeb jednoho poskytovatele dostane do pomyslného balíčku.

Jedná se o šikovné řešení, které ulehčuje práci na všech smluvních stranách. Společnost najednou eviduje jednu smlouvu u jednoho zákazníka, což ulehčí papírování. Vy pak máte výhodu v tom, že všechny služby platíte sdruženě pod jediným variabilním symbolem v rámci jediné smlouvy.

Jak lze využít T-Mobile Magenta

Pokud se vám právě tento přístup líbí, tak vám společnost T-Mobile nabízí možnost pod takové vyúčtování přejít také. Služba T-Mobile Magenta je tady přesně pro vás. Můžete do ní zahrnout víceméně jakékoliv služby od připojení k internetu, přes volání až po pořízení internet TV.

Mimo toho máte možnost do programu Magenta zařadit například i splátky či pronájem elektroniky. Hlavní výhodou ale zůstávají akční slevy. T-Mobile na Magentu nahlíží jako na akční balíček a proto vás čekají ušetřená procenta ze základní ceny všech služeb.

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami