HBO GO

HBO GO je výstupem internetové televize z produkce seriálového a filmového giganta HBO. Jedná se o službu, kterou nám zprostředkovávají poskytovatelé připojení nebo web HBO GO přímo.

V čem je HBO GO proti televizi lepší?

HBO GO je internetová televize. To znamená, že se na něj můžete připojit za všech inteligentních zařízení, která vás mohou napadnout. Máte tak možnost sledovat seriály a filmy z produkce společnosti na mobilech, tabletech, chytrých telefonech a dalších zařízeních s operačním systémem.

Nabídka HBO GO a kde ho můžete získat

HBO GO patří mezi internetové televize, a tak funguje na bázi předplatného. To se většinou platí měsíčně na základě automatické rekurentní platby přes účet, nebo může být poskytována od operátorů jako například T-mobile v rámci balíčků televizních kanálů.

Výhody HBO GO a dalších internetových televizí tkví především v rozsáhlé videotéce. To je databáze uložených seriálů a filmů a HBO se může chlubit kapacitou přes 70 000 jednotlivých titulů. Nemají stanovený žádný pevný program, a tak můžete jak uložené seriály, tak i premiéry sledovat podle vlastního harmonogramu a nálady. Internetová televize navíc, jak již bylo zmíněno, funguje ze všech chytrých zařízení.

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami