Gigabit internet

Gigabit internet je současně jedno z nejrychlejších druhů připojení k internetu, které můžete získat. Název internetu je pochopitelně odvozený od rychlosti připojení jako takové.

Gigabit internet je současně nejlepší připojení

Ne každý se vyzná v předponách v rámci jednotek a proto je velice rychle okomentujeme. Giga znamená násobek tisíce. Pokud tedy máte gigabitový internet, tak počítejte s tím, že rychlost stahování dat je ve vašem případě rovna jednomu tisíci bitů.

Jedná se tak o velice rychlé připojení k internetu, které u současných aplikací a technologií nenaráží na žádné mantinely a vy tak můžete s maximálním komfortem využíval velice rychlé domácí připojení k internetu.

Kdo opravdu využije gigabit internet?

Gigabitové připojení nevyužije na sto procent rozhodně každý. Pro některé je ale gigabitové připojení k internetu velice užitečné. Jedním případem jsou hráči online her. Online hry potřebují maximální rychlost připojení, čímž vzniká minimální doba odezvy. Ta se měří v milisekundách a na každé milisekundě zde rozhodně záleží.

Nejde ale jen o hráče. Gigabit internet využijí tak lidi, kteří používají svoje připojení k internetu k nahrávání velkých objemů dat, sdílení informací a práce, nebo dokonce pro velký počet osob v domácnosti a rodině.

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami