Chatbot

Chatbot je inteligentní program, který je používám ke komunikaci mezi lidmi, nebo automatizované komunikaci s klienty. Můžeme se s ním potkat na mnoha různých platformách v mnoha provedeních.

Chatbot na firemních stránkách

Velice často můžeme potkat chatbot na firemních stránkách. Jednou variantou jsou weby, kdy vidíte aktivního operátora, a můžete se tak pomocí instant messaging formy optat. Instant messaging jako takové je dokonce jednou z největších domén připojení k internetu současnosti. Odepisovat vám pak může buď osoba, nebo skript.

V případě inteligentního skriptu většinou dostanete přednastavené možné dotazy, nebo naopak reaguje na základě klíčových slov. Chatbot je v dnešní době napříč online prostředí považovaný za povinnost při komunikaci s klienty.

Chatbot na sociálních sítích

Potkat se s chatbotem ale můžeme i na sociálních sítích. Tento algoritmus nám vlastně umožňuje komunikovat živě přes připojení k internetu. Tím pádem stojí za všemi chaty, které používáme dnes a denně. Na různých stránkách institucí, osobností a firem ale můžete mimo jiné potkávat celou řadu přednastavených odpovědí, na které vám chatbot napíše okamžitou reakci. Může tak ulehčit komunikaci v otázce běžných otázek, jako je sváteční otevírací doba, menu a další.

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami