Bonding

Bonding je moderní technologie připojení k internetu, která umožňuje v případě starších druhů připojení znásobit jejich rychlost. Jedná se o technologickou novinku, která může potencionálně prodloužit životnost starších technologií.

Jak lze znásobit pomalé připojení?

Nápad, jak zjednodušeně zrychlit pomalé připojení napadne asi víceméně opravdu každého. Namísto jedné sady kabelů zkrátka přivedeme dvě či více, a na základě toho budeme násobit rychlost. Jenže tímto řešením rovnou musíme narazit na několik technologických problémů.

Samotné připojení k internetu potřebuje být synchronizovanou funkcí, takže nepřipadá v úvahu, abychom používali vícero nezávislých linků ze stejného zdroje připojení. A přesně v tento moment přichází technologie bonding na scénu. Od toho také vzniká anglický název ze slova „bond“.

Jak technologie funguje, a kde se užívá?

Přivést několik kabelů není problém, ale jejich synchronizace je už komplikovaná. Zařízení, která dokáží synchronizovat signál z několika zdrojů a přerozdělovat úlohy pro připojení k internetu jsou ta, která právě technologii bonding plně provozují a podporují.

V našich podmínkách se používá bonding technologie především pro zrychlení starých telefonních linek DSL. Použitím technologie lze zcela reálně získat až dvojnásobnou rychlost, což je v případě těchto starých druhů připojení vysoké zrychlení.

<h2 style=”text-align: center;”>Ověřte si dostupnost připojení k internetu</h2>

<p style=”text-align: center;”><em>Odesláním formuláře souhlasíte s <a class=”conditions” href=”/vseobecne-obchodni-podminky/” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”>podmínkami</a></em></p>