Airwaynet

Airwaynet je jedním z regionálních poskytovatelů internetového připojení. Poskytuje velice kvalitní internetové připojení konkrétně v Praze a ve své nabídce má tarify, které osloví nejen všechny běžné uživatele, ale také náročnější klienty jako jsou společnosti nebo pořadatelé eventů.

Kvalitní připojení do domácností

Základním sortimentem ale pochopitelně zůstává vysoce kvalitní připojení k internetu pro domácnosti. Minimální hodnoty začínají od 50 megabitů za lidovou cenu, což je připojení vhodné pro naprosto základní uživatele, nebo seniory. Zlatou střední cestou pak může být rychlost 300 megabitů, která je už uctivá a stačí na profesionální užívání internetu k práci, nebo k hraní online her.

Pro velice náročné klienty pak Airwaynet pochopitelně nabízí i eventualitu gigabitového připojení k internetu, se kterým se již rozhodně žádné meze nekladnou.

Připojení pro speciální klienty a akce

Jako jeden z mála oblastních poskytovatelů má Airwaynet nabídku připojení také pro individuální klienty. Patří sem například správci objektů, nebo firmy, kteří chtějí vlastní síťovou přípojku pro pracovní skupinu nebo objekt. Jednou z opravdu speciálních nabídek je potom připojení k internetu, které je uzpůsobeno pro užívání na eventech a krátkodobých událostech.

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami